Kalkulator

fotowoltaiki

Instalacja systemów fotowoltaicznych to inwestycja, która wiąże się z dużymi oszczędnościami.

Zapytasz – jak dużymi? To zależy od kilku czynników, takich jak zużycie energii, ilość paneli solarnych czy wielkość instalacji. Na szczęście, istnieją narzędzia, którymi można ułatwić sobie to zadanie! We wstępnym oszacowaniu wielkości kwoty, którą możesz zaoszczędzić na fotowoltaice, pomoże Ci poniższy kalkulator.

Kalkulator fotowoltaiczny to narzędzie wielofunkcyjne. Dzięki niemu w szybki i prosty sposób sprawdzisz, ile zyskasz na instalacji fotowoltaicznej.

JAK SKORZYSTAĆ Z KALKULATORA
FOTOWOLTAICZNEGO?

 

To proste! Wystarczy, że wprowadzisz do formularza kilka danych: wysokość rachunków za energię elektryczną, okres rozliczeniowy i miejsce planowanej instalacji. Gdy klikniesz przycisk oblicz – kalkulator wskaże kwoty wydawane na energię elektryczną oraz kwoty, które możesz zaoszczędzić dzięki instalacji fotowoltaicznej.

OBLICZ, ILE ZYSKASZ
DZIĘKI FOTOWOLTAICE

 


placeholder

 

Instalacja fotowoltaiczna, to naprawdę duże oszczędności. Chcesz wiedzieć, ile możesz dzięki niej zyskać? Pomocny, może okazać się kalkulator fotowoltaiczny, który wyliczy szacunkową kwotę, jaką możesz zaoszczędzić.

 

Kalkulator fotowoltaiczny, to narzędzie przydatne do wyliczenia szacunkowych kwot. Dzięki niemu, w niezwykle prosty sposób możemy sprawdzić, jak wysokie będą nasze oszczędności, jeśli wybierzemy instalację fotowoltaiczną do domu. Oprócz tego możemy sprawdzić, ile prądu zużywamy oraz wyliczyć, jaka instalacja jest nam potrzebna. Jak to zrobić?

Poniższy formularz umożliwi Ci wysłanie zapytania z prośbą o ofertę.

  WYKORZYSTAJ KALKULATOR
  FOTOWOLTAICZNY DO OKREŚLENIA
  WIELKOŚCI INSTALACJI

   

  Zastanawiasz się, jaka wielkość instalacji fotowoltaicznej będzie odpowiednia dla Twojego domu czy firmy? Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić ilość potrzebnych paneli solarnych oraz wielkość powierzchni niezbędnej do ich montażu. Opierając się na wskazanych przez Ciebie rachunkach za prąd – kalkulator obliczy Twoje zużycie energii, a następnie przełoży wartość na parametry instalacji fotowoltaicznej, która sprosta Twoim potrzebom.

  Podsumowując – kalkulator fotowoltaiczny to narzędzie dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany założeniem własnej stacji fotowoltaicznej. Dzięki niemu wyliczysz:

  • ilość zużywanej energii elektrycznej
  • konkretną kwotę oszczędności
  • optymalną wielkość instalacji
  • niezbędną ilość paneli solarnych
  • powierzchnię potrzebną do montażu instalacji

  Pamiętaj, by przed zakupem instalacji fotowoltaicznej, skonsultować swój wybór ze specjalistą, który sprawdzi poczynione przez Ciebie obliczenia, odpowiednio dobierze sprzęt i wyznaczy najlepsze miejsce na montaż paneli (dach lub grunt).

  NASI PARTNERZY