Kultura

organizacji

WSZYSTKO staje się proste

Jesteśmy po to, aby realizacja usług przez naszych Klientów stała się prosta.

Kompleksowa oferta produktów elektrotechnicznych dla każdej branży, fachowe doradztwo i umiejętność znalezienia alternatywnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie bez straty na jakości, a także najwyższej jakości serwis oraz dostawy zamówień zgodnie z ustalonym harmonogramem to cechy, które wyróżniają nas na rynku. Dlaczego o to dbamy? Bo przede wszystkim zależy nam na tym, aby praca naszych Klientów stała się prosta w zakresie, w jakim możemy mieć na to wpływ. Dzięki tej filozofii nasi Klienci mogą się skoncentrować na rozwoju swojego biznesu.

NASZE WARTOŚCI

Kompetencje

Rozumiemy je jako wiedzę i doświadczenie, dzięki którym nasi Klienci mogą optymalizować swoją działalność biznesową. Korzystając z nich możemy elastycznie i skutecznie reagować na ich potrzeby.

Kreatywność

Dbamy o innowacyjność nie tylko oferowanych produktów i usług, lecz również kreatywnie pochodzimy do problemów naszych Klientów, poszukując dla nich niestandardowych, optymalnych rozwiązań.

Niezawodność

Zawsze dążymy do spełnienia zobowiązań wobec naszych Klientów, dostarczając idealnie skompletowane zamówienia zgodnie z ustalonym terminami. Chcemy osiągnąć 100% niezawodności dostaw.

Zaangażowanie

W realizację zamówienia dla każdego Klienta – bez względu na jego potencjał rynkowy – angażujemy się zawsze na 200%. Zależy nam, aby miał satysfakcję i przyjemność współpracy z naszą firmą.

Najlepszy serwis

Dobre relacje w biznesie to podstawa. Ich fundamentem jest zaufanie zbudowane na najwyższej jakości oferowanych usług. Dlatego stale pracujemy nad doskonaleniem oferty i usług.

ETYKA Kodeks Zgodności
Grupy Würth

Wzajemne zaufanie, szczerość i bezpośredniość zarówno w kontaktach wewnątrz firmy, jak i poza nią są fundamentalnymi zasadami, mocno wrośniętymi w kulturę korporacyjną Grupy Würth.

Po raz pierwszy nasze zobowiązanie do przestrzegania tych wartości zostało spisane  w latach 70. XX wieku przez Reinholda Würtha, założyciela firmy.  Wspomniane zasady dotyczą nie tylko dostosowania się do wszystkich przepisów i regulacji prawnych, lecz również opisują właściwe nastawienie pracowników, od których zależy sukces Grupy Würth.

Naszym celem jest promowanie tego nastawienia. Na co dzień wiąże się ono ze ścisłym przestrzeganiem przez pracowników wszystkich przepisów lokalnych i międzynarodowych. Aby lepiej wyjaśnić te zasady naszym pracownikom i Klientom, opracowaliśmy praktyczny przewodnik zachowań w oparciu o korporacyjne wartości, czyli Kodeks Zgodności Grupy Würth (Code of Compliance of the Würth Group).

Grupowy system raportowy

Nasz Kodeks Zgodności odzwierciedla nasze zobowiązanie do uczciwości w kontaktach z Klientami, dostawcami oraz innymi Partnerami biznesowymi.

Udowodniono, że informacje otrzymane od osób trzecich częstokroć przyczyniają się do ujawnienia przestępstw gospodarczych. Z tego powodu stworzyliśmy system, który umożliwia zarówno pracownikom Grupy Würth, jak i osobom z zewnątrz raportować przypadki popełniania czynów karalnych oraz innych poważnych nadużyć. System ten opiera się na narzędziu internetowym i nazywa się system BKMS (Business Keeper Monitoring System).

Jeśli chcesz zgłosić naruszenie za pośrednictwem tego systemu masz dwie opcje – anonimowo lub z ujawnieniem swoich danych. Aby kultywować środowisko otwartej komunikacji, sugerujemy, aby zawsze podpisać się pod zgłoszeniem w systemie. Twoje dane pozostaną ściśle poufne. Abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, stwórz konto pocztowe w programie BKMS. Jest to bardzo ważne, ponieważ możemy mieć do Ciebie dodatkowe pytania, a również Ty będziesz mógł dodać więcej informacji po wysłaniu pierwszego zgłoszenia.

Komunikacja poprzez skrzynkę e-mail w BKMS może być również anonimowa. System został stworzony w celu raportowania podejrzenia popełnienia przestępstw gospodarczych lub poważnego naruszenia zasad zgodności obowiązujących w Grupie Wurth. Jakiekolwiek nieuzasadnione użycie narzędzia raportującego może być uznane za przestępstwo karne.

Raport możesz przesłać pod tym linkiem:

Zgłoszenia Compliance