Innowacyjne podejście to podstawa

„Transformacja przemysłowa” to hasło niedoszłej edycji Hannover Messe. Stoiska wystawowe od dawna planowano z myślą o temacie głównym, a odwiedzający z ekscytacją odliczali dni do rozpoczęcia wydarzenia. Dzięki Phoenix Contact Dialog Days, tych przygotowań nie trzeba spisywać na straty. Jak czytamy na stronie wydarzenia, potrzeba spotkania się z entuzjastami nowych technologii i chęć wymiany doświadczeń była dużo większa niż przeszkody stojące im na drodze. Co czeka na uczestników wirtualnych targów technologicznych?

 

Znana koncepcja w nowej formule

Agenda wydarzenia jest bardzo rozbudowana. Automatyka, budowa szaf sterowniczych, elektromobilność, cyberbezpieczeństwo czy bezpieczeństwo maszyn to tylko niektóre obszary poruszane podczas targów Dialog Days. Ich wirtualna formuła pozwoli uczestnikom m.in. na wysłuchanie ciekawych prelekcji, które rozpocznie wykład Dyrektora Generalnego, Prezesa Zarządu Grupy Phoenix Contact, Franka  Stührenberga. Dzięki chatom live, uczestnicy będą mogli na bieżąco wymieniać się z organizatorami swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Jednak największą niespodzianką dla uczestników będzie możliwość wirtualnego zwiedzania stoiska Phoenix Contact. Firma zaprezentuje w ten sposób swoje najnowsze produkty i technologie, które zamierzała pokazać na targach Hannover Messe. 

 

Dla innowacyjnych przedsiębiorstw nie ma rzeczy niemożliwych, o czym mamy przekonać się już 27. kwietnia na Phoenix Contact Dialog Days. Wystarczy zapoznać się z agendą i zapisać na wydarzenie pod tym linkiem: https://www.phoenixcontact.comhttps://www.phoenixcontact.com/en-us/hannover-messe/en-us/hannover-messe.

Życzymy miłych wrażeń!